Anasayfa Kurumsal Urunler Devam İletişim

Şirketimiz 1970 'li yıllardan bu yana ana faaliyet alanı olan inşaat işleri bünyesinde proje, taahhüt, yapsat ve benzeri alanlarda taahhüt işleri yapmış ve bir çok önemli projeye imza atmıştır. Amacımız inşaat sektöründe 30 yılı aşan tecrübemiz, yetişmiş profesyonel teknik kadromuz, etkin merkez yönetim, denetim, otomasyon ve lojistik olanaklarımızla Kütahya - Türkiye'nin gelişmesine ve ileri gitmesine katkıda bulunmaktır.

Bu amaçla birikim ve tecrübelerimizi yeni ve farklı iş alanlarına ve pazarlarına yönlendirmekte tereddüt etmeden, en büyük güvencemiz olan çalışanlarımızın alın teri ve her biri kendi alanında uzman yönetici kadromuzun üstün performansı ile, inşaat sektöründe istikrar ve başarılarımız devam etmektedir. Temel felsefemiz; çağdaş işletmelerimizde, kaliteli üretimlerimizle, müşterilerimiz ve ortaklarımızla aramızdaki değerli ilişkilerimizi ortak fayda sağlayacak şekilde güçlendirmek ve geliştirmektir.

Şirketimiz, faaliyet gösterdiği her alanda yaptığı yatırımları başarıyla yürütmektedir. Yönetim, insan kalitesi, çağdaş teknoloji ve bilgi sistemlerine verdiği önemle, 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalite ürünleri ve hizmetleri ile yerini almaya hazırdır.

Gelenekselleşmiş projelerimiz ve atılımcılığımızla, insana, doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden, daha güçlü Türkiye, ve daha mutlu toplum için çalışmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle, Kabar Ailesi adına tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize ve ortaklarımıza içten teşekkürlerimi sunmak isterim.

Saygılarımla.

Yönetim Kurulu Adına
Hüseyin KABAR
Yönetim Kurulu Başkanı
 
   
Site içerisinde yer alan görsel içerik ve yazılı materyaller KABAR İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK SAN.ve TİC. LTD. ŞTİ. tarafından sağlanmaktadır. İzinsiz kullanılamaz Kaynak gösterilerek iktibas edilemez.
Her hakkı saklıdır. 2014©
KABAR İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ
Adres: Menderes Caddesi Menderes Apartmanı Büro Kat No:5 | KÜTAHYA
Tel: 0 274 223 59 22- Faks: 0 274 212 38 72 GSM: 0 555 308 81 44
Mail: info@kabarinsaat.com.tr